LCD display; 7"; Interface: USB 2.0; 21.6÷26.4VDC; Series: GT707
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
AIG707WCL1G2
Manufacturer: PANASONIC
Manufacturer code: AIG707WCL1G2
Product downloads
Specification for LCD display; 7"; Interface: USB 2.0; 21.6÷26.4VDC; Series: GT707
| Supply voltage | 21.6...26.4V DC |
| Operating temperature | 0...50°C |
| IP rating | IP65 |
| Interface | USB 2.0 |
| Series | GT707 |
| Body colour | black |
| Additional functions | data recording on SD/MMC cards |
| Display resolution | 800x480 |
| Screen size | 7" |
| Illumination | LED |
| The programming method | USB |