Antenna; black; RP-SMA; 50W; 2.4÷2.483GHz; 50Ω; 0.38m; 12dBi
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
AK-06
Manufacturer: SAVIO
Manufacturer code: AK-06
Product downloads
Specification for Antenna; black; RP-SMA; 50W; 2.4÷2.483GHz; 50Ω; 0.38m; 12dBi
| Power | 50W |
| Operating temperature | -10...60°C |
| Kind of connector | RP-SMA |
| Colour | black |
| Impedance | 50Ω |
| Kind of antenna | WiFi |
| Type of network accessories | antenna |
| Mast length | 0.38m |