LED; white; 1.4W; 6500K; 130lm; IP66; 18÷50°; No.of diodes: 1; 2835
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
ALASKA-1W V.2
Manufacturer: MW LIGHTING
Manufacturer code: ALASKA-1W V.2
Product downloads
Specification for LED; white; 1.4W; 6500K; 130lm; IP66; 18÷50°; No.of diodes: 1; 2835
| Case | 2835 |
| Power | 1.4W |
| Operating voltage | 12V DC |
| Operating temperature | -25...50°C |
| IP rating | IP66 |
| Number of diodes | 1 |
| LED colour | white |
| Colour temperature | 6500K |