Antenna; BEIDOU,Galileo,GLONASS,GNSS,GPS; RHCP; SMA; -40÷85°C
Multiples:
40.0
Minimum quantity:
40.0
Product code:
ANN-MB-00
Manufacturer: u-blox
Manufacturer code: ANN-MB-00
Product downloads
Specification for Antenna; BEIDOU,Galileo,GLONASS,GNSS,GPS; RHCP; SMA; -40÷85°C
| Supply voltage | 3...5V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP67 |
| Kind of connector | SMA |
| Polarisation | RHCP |
| Cable length | 5m |
| Type of communications modules accessories | antenna |
| Kind of antenna | BEIDOU, Galileo, GNSS, GPS |
| Kind of wire | RG174 |