Self-adhesive cable holder; 22.2÷25.4mm; polyamide; black
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Product code:
AP-2225
Manufacturer: KSS WIRING
Manufacturer code: AP-2225
Product downloads
Specification for Self-adhesive cable holder; 22.2÷25.4mm; polyamide; black
| Body material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Body colour | black |
| D dimension | 21.5mm |
| B dimension | 42mm |
| C dimension | 43.5mm |
| E dimension | 3mm |
| F dimension | 11.3mm |
| Type of cable accessories | Self-adhesive cable holder |
| Cable accessories application | Cable P-clips |
| Bundle diameter | 22.2...25.4mm |