Timer; 230VAC; DIN; Operation modes: programmable; IP20; Ø35x95mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
APC-LED DALI
Manufacturer: RABBIT
Manufacturer code: APC-LED DALI
Specification for Timer; 230VAC; DIN; Operation modes: programmable; IP20; Ø35x95mm
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -30...80°C |
| IP rating | IP20 |
| Application | street lighting control |
| Body dimensions | Ø35x95mm |
| Communictions protocol | DALI |
| Electrical connection | screw terminals |
| Counter operation modes | programmable |