Product code: BLM18BB750SN1D
Manufacturer: MURATA
Manufacturer code: BLM18BB750SN1D
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Operating current
  • Case - mm
  • Type of ferrite
  • Impedance at 100MHz
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 75Ω; Mounting: SMD; 0.2A; Case: 0603
Mounting SMD
Resistance 350mΩ
Case - inch 0603
Operating temperature -55...125°C
Operating current 200mA
Case - mm 1608
Type of ferrite bead
Impedance at 100MHz 75Ω