Product code: BLM21BB221SN1D
Manufacturer: MURATA
Manufacturer code: BLM21BB221SN1D
  • Mounting
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Operating current
  • Case - mm
  • Type of ferrite
  • Impedance at 100MHz
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for Ferrite: bead; 220Ω; SMD; 200mA; 0805; -55÷125°C
Mounting SMD
Case - inch 0805
Operating temperature -55...125°C
Operating current 200mA
Case - mm 2012
Type of ferrite bead
Impedance at 100MHz 220Ω