Product code: BLM21PG220SH1D
Manufacturer: MURATA
Manufacturer code: BLM21PG220SH1D
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating current
  • Case - mm
  • Type of ferrite
  • Impedance at 100MHz
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 22Ω; SMD; 3.3A; 0805; R: 0.009Ω
Mounting SMD
Resistance 9mΩ
Case - inch 0805
Operating current 3.3A
Case - mm 2012
Type of ferrite bead
Impedance at 100MHz 22Ω