Product code: BU-4150032012
Manufacturer: MUELLER ELECTRIC
Manufacturer code: BU-4150032012
  • Operating temperature
  • Contact plating
  • Impedance
  • Cable length
  • Kind of cable
  • Connector variant
  • Type of connection cable
  • Cable/adapter structure
  • Cable/adapter structure
  • Insulation colour
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for Cable; 50Ω; 0.3m; SMA plug,both sides; shielded; -65÷150°C; 12"
Operating temperature -65...150°C
Contact plating gold-plated
Impedance 50Ω
Cable length 300mm