Signaller: sound; red; Usup: 230VAC; Sound level: 107dB; IP65
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
C115600113
Manufacturer: AUER SIGNAL
Manufacturer code: C115600113
Product downloads
Specification for Signaller: sound; red; Usup: 230VAC; Sound level: 107dB; IP65
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | red |
| Series | ES2 |
| Body material | ABS |
| Body dimensions | Ø105x84mm |
| Sound level | 107dB |
| Signalling method | siren |
| Type of signaller | sound |