CAB.S01
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
8.0
Product code:
CAB.S01
Manufacturer: TAOGLAS
Manufacturer code: CAB.S01
Product downloads
Specification for CAB.S01
| Kind of connector | female |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 100mm |
| Frequency | 6GHz |
| Kind of cable | coaxial |
| Connector variant | angled |
| Type of connection cable | coaxial |
| Cable/adapter structure | SMA female |
| Insulation colour | grey |