Cable; IPEX MHF,SMA female; angled,straight; -40÷85°C; 0÷3GHz
Multiples:
250.0
Minimum quantity:
250.0
Product code:
CAB412RF-0200-A-1-E
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB412RF-0200-A-1-E
Product downloads
Specification for Cable; IPEX MHF,SMA female; angled,straight; -40÷85°C; 0÷3GHz
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP69K |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 200mm |
| Connector variant | angled, straight, with o-ring seal |
| Type of connection cable | coaxial |
| Cable/adapter structure | SMA female |
| Insulation colour | brown |
| Gasket material | EPDM |