Cable; IPEX MHF 4L LK,SMA female; angled,straight; -40÷85°C
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
CAB417RF-0150-A-1
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB417RF-0150-A-1
Product downloads
Specification for Cable; IPEX MHF 4L LK,SMA female; angled,straight; -40÷85°C
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP68 |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 150mm |
| Kind of cable | coaxial |
| Connector variant | angled, straight, with o-ring seal |
| Type of connection cable | coaxial |
| Cable/adapter structure | SMA female |
| Insulation colour | black |
| Gasket material | silicone |