Cable; IPEX MHF 4,RP-SMA female; grey; angled,straight; -40÷85°C
Multiples:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Product code:
CAB550RF-0200-A-1
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB550RF-0200-A-1
Product downloads
Specification for Cable; IPEX MHF 4,RP-SMA female; grey; angled,straight; -40÷85°C
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP68 |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 200mm |
| Kind of cable | coaxial |
| Connector variant | angled, straight |
| Type of connection cable | coaxial |
| Cable/adapter structure | RP-SMA female |
| Insulation colour | grey |