Cable; IPEX MHF 4L LK,wires; black; angled; -40÷85°C; 250mm; 50Ω
Multiples:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Product code:
CAB561RF-0250-0/0/0-E
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB561RF-0250-0/0/0-E
Product downloads
Specification for Cable; IPEX MHF 4L LK,wires; black; angled; -40÷85°C; 250mm; 50Ω
| Operating temperature | -40...85°C |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 250mm |
| Kind of cable | coaxial |
| Connector variant | angled |
| Type of connection cable | coaxial |
| Cable/adapter structure | wires |
| Insulation colour | black |