Cable; SMA male,SMA female; black; straight,with o-ring seal
Multiples:
250.0
Minimum quantity:
250.0
Product code:
CAB606RF-0914-A-1
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB606RF-0914-A-1
Product downloads
Specification for Cable; SMA male,SMA female; black; straight,with o-ring seal
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP69K |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 0.914m |
| Connector variant | straight, with o-ring seal |
| Type of connection cable | coaxial |
| Cable/adapter structure | SMA female, SMA male |
| Insulation colour | black |
| Gasket material | silicone |