Cable; SMA male,SMA female; brown; -40÷125°C; 0÷3GHz; 100mm; 50Ω
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
CABLE 305 RF-0100-A-1
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CABLE 305 RF-0100-A-1
Product downloads
Specification for Cable; SMA male,SMA female; brown; -40÷125°C; 0÷3GHz; 100mm; 50Ω
| Operating temperature | -40...125°C |
| IP rating | IP68 |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 100mm |
| Connector variant | angled, straight, with o-ring seal |
| Type of connection cable | coaxial |
| Cable/adapter structure | SMA male, SMA female |
| Insulation colour | brown |
| Gasket material | silicone |