Cable; IPEX MHF 1 LK,RP-SMA female; black; -40÷85°C; 0÷3GHz; 50Ω
Multiples:
250.0
Minimum quantity:
250.0
Product code:
CABLE 333 RF-220-A-2
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CABLE 333 RF-220-A-2
Product downloads
Specification for Cable; IPEX MHF 1 LK,RP-SMA female; black; -40÷85°C; 0÷3GHz; 50Ω
| Operating temperature | -40...85°C |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 0.22m |
| Kind of cable | coaxial |
| Connector variant | angled, straight |
| Type of connection cable | coaxial |
| Cable/adapter structure | RP-SMA female |
| Insulation colour | black |