Cable; IPEX MHF,SMA female; brown; -40÷85°C; 0÷6GHz; 200mm; 50Ω
Multiples:
250.0
Minimum quantity:
250.0
Product code:
CABLE 394 RF-200-A-1
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CABLE 394 RF-200-A-1
Product downloads
Specification for Cable; IPEX MHF,SMA female; brown; -40÷85°C; 0÷6GHz; 200mm; 50Ω
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP68 |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 200mm |
| Connector variant | angled, with o-ring seal |
| Type of connection cable | coaxial |
| Cable/adapter structure | SMA female |
| Insulation colour | brown |
| Gasket material | silicone |