Cable; SMA male,SMA female; brown; -40÷125°C; 0÷6GHz; 300mm; 50Ω
Multiples:
250.0
Minimum quantity:
250.0
Product code:
CABLE 399 RF-0300-A-1
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CABLE 399 RF-0300-A-1
Product downloads
Specification for Cable; SMA male,SMA female; brown; -40÷125°C; 0÷6GHz; 300mm; 50Ω
| Operating temperature | -40...125°C |
| IP rating | IP68 |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 300mm |
| Connector variant | angled, straight, with o-ring seal |
| Type of connection cable | coaxial |
| Cable/adapter structure | SMA female, SMA male |
| Insulation colour | brown |
| Gasket material | silicone |