Antenna; CB; Sunker Elite CB116; 0.75m; 4dBi; 400W; 150mm; Len: 4m
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
CB116
Manufacturer: SUNKER
Manufacturer code: CB116
Product downloads
Specification for Antenna; CB; Sunker Elite CB116; 0.75m; 4dBi; 400W; 150mm; Len: 4m
| Kind of connector | UHF |
| Cable length | 4m |
| Diameter | 150mm |
| Antenna gain | 4dBi |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Mast length | 0.75m |
| Frequency range | CB |
| Antenna model | Sunker Elite CB116 |