Ferrite: bead; SMD; 450mA; 0603; R: 350mΩ; -55÷125°C; ±25%; Z: 150Ω
Multiples:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Product code:
CBM03YTBN151
Manufacturer: Viking
Manufacturer code: CBM03YTBN151
Product downloads
Specification for Ferrite: bead; SMD; 450mA; 0603; R: 350mΩ; -55÷125°C; ±25%; Z: 150Ω
| Mounting | SMD |
| Resistance | 350mΩ |
| Case - inch | 0603 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±25% |
| Impedance | 150Ω |
| Operating current | 450mA |
| Case - mm | 1608 |
| Type of ferrite | bead |
| Test frequency | 100MHz |