Ferrite: bead; SMD; 100mA; 0603; R: 850mΩ; -55÷125°C; ±25%; Z: 1.2kΩ
Multiples:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Product code:
CBM03YTKN122
Manufacturer: Viking
Manufacturer code: CBM03YTKN122
Product downloads
Specification for Ferrite: bead; SMD; 100mA; 0603; R: 850mΩ; -55÷125°C; ±25%; Z: 1.2kΩ
| Mounting | SMD |
| Resistance | 850mΩ |
| Case - inch | 0603 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±25% |
| Operating current | 100mA |
| Case - mm | 1608 |
| Type of ferrite | bead |
| Test frequency | 100MHz |