Ferrite: bead; SMD; 350mA; 1206; R: 350mΩ; -55÷125°C; ±25%; Z: 1kΩ
Multiples:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Product code:
CBM04YTAN102
Manufacturer: Viking
Manufacturer code: CBM04YTAN102
Product downloads
Specification for Ferrite: bead; SMD; 350mA; 1206; R: 350mΩ; -55÷125°C; ±25%; Z: 1kΩ
| Mounting | SMD |
| Resistance | 350mΩ |
| Case - inch | 1206 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±25% |
| Impedance | 1kΩ |
| Operating current | 350mA |
| Case - mm | 3216 |
| Type of ferrite | bead |
| Test frequency | 100MHz |