Fixing clamp; Cable P-clips; ØBundle : 4.5mm; polyamide; natural
Multiples:
50.0
Minimum quantity:
50.0
Product code:
CC-2
Manufacturer: FIX&FASTEN
Manufacturer code: CC-2
Product downloads
Specification for Fixing clamp; Cable P-clips; ØBundle : 4.5mm; polyamide; natural
| Body material | polyamide |
| Body colour | natural |
| D dimension | 10.2mm |
| B dimension | 5.4mm |
| A dimension | 9.7mm |
| Type of cable accessories | fixing clamp |
| Cable accessories application | Cable P-clips |
| Bundle diameter | 4.5mm |