Cable; Jack 3.5mm 3pin plug,both sides; 1.2m; black
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
CCA-404
Manufacturer: GEMBIRD
Manufacturer code: CCA-404
Product downloads
Specification for Cable; Jack 3.5mm 3pin plug,both sides; 1.2m; black
| Kind of core | CCS |
| Contact plating | nickel plated |
| Version | stereo |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 1.2m |
| Cable external diameter | 2.6mm |
| Type of connection cable | Jack - Jack |
| Cable/adapter structure | both sides, Jack 3.5mm 3pin plug |
| Insulation colour | black |