Cable; Jack 3.5mm 3pin plug,RCA socket x2; 0.2m; black
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
CCA-406
Manufacturer: GEMBIRD
Manufacturer code: CCA-406
Product downloads
Specification for Cable; Jack 3.5mm 3pin plug,RCA socket x2; 0.2m; black
| Contact plating | nickel plated |
| Version | stereo |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 200mm |
| Cable external diameter | 2.6mm |
| Type of connection cable | Jack - RCA |
| Cable/adapter structure | Jack 3.5mm 3pin plug, RCA socket x2 |
| Insulation colour | black |