Cable; Jack 3.5mm 3pin socket,Jack 3.5mm 3pin plug; 5m; black
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
CCA-421S-5M
Manufacturer: GEMBIRD
Manufacturer code: CCA-421S-5M
Product downloads
Specification for Cable; Jack 3.5mm 3pin socket,Jack 3.5mm 3pin plug; 5m; black
| Contact plating | gold-plated |
| Version | stereo |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 5m |
| Cable external diameter | 2.6mm |
| Type of connection cable | Jack - Jack |
| Cable/adapter structure | Jack 3.5mm 3pin plug, Jack 3.5mm 3pin socket |
| Insulation colour | black |