Cable; Jack 3.5mm 3pin plug,RCA plug x2; 5m; black; Øcable: 2.6mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
CCA-458-5M
Manufacturer: GEMBIRD
Manufacturer code: CCA-458-5M
Product downloads
Specification for Cable; Jack 3.5mm 3pin plug,RCA plug x2; 5m; black; Øcable: 2.6mm
| Kind of core | CCS |
| Contact plating | nickel plated |
| Version | stereo |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 5m |
| Cable external diameter | 2.6mm |
| Type of connection cable | Jack - RCA |
| Cable/adapter structure | Jack 3.5mm 3pin plug, RCA plug x2 |
| Insulation colour | black |