USB power supply; USB A socket x2; Sup.volt: 12÷24VDC; 30W; black
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
CCALL-DS01
Manufacturer: BASEUS
Manufacturer code: CCALL-DS01
Specification for USB power supply; USB A socket x2; Sup.volt: 12÷24VDC; 30W; black
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Power | 30W |
| Colour | black |
| Version | USB 3.0 |
| Maximum current | 5A |
| Standard | Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0 |
| Kind of input connector | plug for car lighter socket |
| Kind of output connector | USB A socket x2 |