Power supply: switching; mains,plug-in; 5÷20VDC; 65W; 99x35x30mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
CCGAN2L-B02
Manufacturer: BASEUS
Manufacturer code: CCGAN2L-B02
Product downloads
Specification for Power supply: switching; mains,plug-in; 5÷20VDC; 65W; 99x35x30mm
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Power | 65W |
| Colour | white |
| Type of power supply | switched-mode |
| Technology | GaN |
| Output voltage | 5...20V DC |
| Kind of output connector | USB C Power Delivery |
| Conform to the norm | Energy efficiency Level VI |