Power supply: switching; mains,plug-in; 5÷20VDC; 100W; white; 5A
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
CCGAN2P-L02
Manufacturer: BASEUS
Manufacturer code: CCGAN2P-L02
Product downloads
Specification for Power supply: switching; mains,plug-in; 5÷20VDC; 100W; white; 5A
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Colour | white |
| Type of power supply | switched-mode |
| Technology | GaN |
| Current rating | 5A |
| Kit contents | power supply |
| Output voltage | 5...20V DC |
| Conform to the norm | Energy efficiency Level VI |