Power supply: switching; mains,plug-in; 5÷12VDC; 25W; 78x34x28mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
CCSP020102
Manufacturer: BASEUS
Manufacturer code: CCSP020102
Product downloads
Specification for Power supply: switching; mains,plug-in; 5÷12VDC; 25W; 78x34x28mm
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Power | 25W |
| Colour | white |
| Type of power supply | switched-mode |
| Current rating | 5A |
| Output voltage | 5...12V DC |
| Kind of output connector | USB C Power Delivery |
| Conform to the norm | Energy efficiency Level VI |