Power supply: switching; mains,plug-in; 5÷20VDC; 30W; black; 3A
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
CCSUPP-E01
Manufacturer: BASEUS
Manufacturer code: CCSUPP-E01
Product downloads
Specification for Power supply: switching; mains,plug-in; 5÷20VDC; 30W; black; 3A
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Power | 30W |
| Colour | black |
| Type of power supply | switched-mode |
| Current rating | 3A |
| Output voltage | 5...20V DC |
| Kind of output connector | USB C Power Delivery |
| Conform to the norm | Energy efficiency Level VI |