Power supply: switched-mode; LED; 44W; 75÷125VDC; 200÷350mA; IP20
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: CERTADRIVE 44W 200/350MA 125V 230V EL
Manufacturer: PHILIPS
Manufacturer code: CERTADRIVE 44W 200/350MA 125V 230V EL
  • Output current
  • Supply voltage
  • Power
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Protection
  • Protection
  • Type of power supply
  • Series
  • Application
  • Body dimensions
  • Additional functions
  • Number of outputs
  • Electrical connection
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for Power supply: switched-mode; LED; 44W; 75÷125VDC; 200÷350mA; IP20
Output current 200...350mA
Supply voltage 220...240V AC
Power 44W
Operating temperature -20...45°C
IP rating IP20
Protection anti-overload, overheating, short circuit protection
Type of power supply switched-mode
Series CertaDrive
Application LED
Body dimensions 210x30x21mm