Loudspeaker; general purpose; 2W; 4Ω; 40x30x15mm; 20kHz; Len: 130m
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
200.0
Product code:
CES-403015-24130L
Manufacturer: CUI Devices
Manufacturer code: CES-403015-24130L
Product downloads
Specification for Loudspeaker; general purpose; 2W; 4Ω; 40x30x15mm; 20kHz; Len: 130m
| Power | 2W |
| Operating temperature | -30...70°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | ABS |
| Material | fabric, paper |
| Impedance | 4Ω |
| Kit contents | cables |
| Maximum power | 3W |
| Sound level | 86dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |
| Sound frequency | 20kHz |