Fan: AC; axial; 230VAC; 92x92x25mm; 88.43m3/h; 31dBA; Vapo; 2900rpm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
CF2092HVL-999
Manufacturer: SUNON
Manufacturer code: CF2092HVL-1000U-999
Product downloads
Specification for Fan: AC; axial; 230VAC; 92x92x25mm; 88.43m3/h; 31dBA; Vapo; 2900rpm
| Supply voltage | 230V AC |
| Series | ECO |
| Current rating | 200mA |
| Frequency | 50Hz |
| Rotational rate/speed | 2900rpm |
| Fan dimensions | 92x92x25mm |
| Kind of Bearing | Vapo |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | EC |
| Noise level | 31dBA |