Fan: EC; axial; 230VAC; Ø250x77mm; 476m3/h; 41.2dBA; ball; 1350rpm
Multiples:
6.0
Minimum quantity:
204.0
Product code:
CF4207LBL-1000U-HA9
Manufacturer: SUNON
Manufacturer code: CF4207LBL-1000U-HA9
Specification for Fan: EC; axial; 230VAC; Ø250x77mm; 476m3/h; 41.2dBA; ball; 1350rpm
| Supply voltage | 230V AC |
| IP rating | IP21 |
| Current rating | 70mA |
| Frequency | 50...60Hz |
| Power consumption | 6W |
| Additional functions | Autorestart, PWM |
| Rotational rate/speed | 1350rpm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | EC |