Product code: CFB600-300S05
Manufacturer: CINCON
Manufacturer code: CFB600-300S05
  • Mounting
  • Power
Mounting THT
Power 600W
Operating temperature -40...100°C
Output voltage 5V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 91%