Product code: CQB75W-48S12-CM
Manufacturer: CINCON
Manufacturer code: CQB75W-48S12-CM
  • Output current
  • Power
Specification for Converter: DC/DC
Output current 6.25A
Power 75W
Output voltage 12V DC