Display: e-paper; 4.3"; 800x600; Window dimensions: 88x66mm
Multiples:
208.0
Minimum quantity:
208.0
Product code:
DEE 800600A-W
Manufacturer: DISPLAY ELEKTRONIK
Manufacturer code: DEE 800600A-W
Product downloads
Specification for Display: e-paper; 4.3"; 800x600; Window dimensions: 88x66mm
| Supply voltage | 3...3.6V DC |
| Colour | black/white |
| Interface | 8080, 8bit parallel |
| Dimensions | 104x74.6mm |
| Display resolution | 800x600 |
| Screen size | 4.3" |
| Kind of display | graphical |
| Window dimensions (H x W) | 88x66mm |
| Type of display | e-paper |