LED lamp; warm white; E27; 230VAC; 1521lm; 14W; 180°; 3000K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
DELS-BL34014B2DE51
Manufacturer: TOSHIBA LED LIGHTING
Manufacturer code: DELS-BL34014B2DE51
Product downloads
Specification for LED lamp; warm white; E27; 230VAC; 1521lm; 14W; 180°; 3000K
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | warm white |
| Diameter | 65mm |
| Power consumption | 14W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | dimmable |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 80 |