LED lamp; neutral white; E27; 230VAC; 806lm; 8.5W; 180°; 4000K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
DELS-BL448P5B0AE23
Manufacturer: TOSHIBA LED LIGHTING
Manufacturer code: DELS-BL448P5B0AE23
Product downloads
Specification for LED lamp; neutral white; E27; 230VAC; 806lm; 8.5W; 180°; 4000K
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | neutral white |
| Length | 106mm |
| Diameter | 60mm |
| Quantity in package | 3pcs. |
| Power consumption | 8.5W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |