LED lamp; warm white; E14; 230VAC; 470lm; 4.5W; 270°; 2700K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
DELS-FCW44P514AF11
Manufacturer: TOSHIBA LED LIGHTING
Manufacturer code: DELS-FCW44P514AF11
Product downloads
Specification for LED lamp; warm white; E14; 230VAC; 470lm; 4.5W; 270°; 2700K
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | warm white |
| Length | 97mm |
| Diameter | 35mm |
| Power consumption | 4.5W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E14 |
| Colour temperature | 2700K |
| Min. colour rendering index | 80 |