LED lamp; neutral white; E14; 230VAC; 806lm; 7W; 180°; 4000K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
DELS-GF4400714AE21
Manufacturer: TOSHIBA LED LIGHTING
Manufacturer code: DELS-GF4400714AE21
Product downloads
Specification for LED lamp; neutral white; E14; 230VAC; 806lm; 7W; 180°; 4000K
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | neutral white |
| Length | 89mm |
| Diameter | 45mm |
| Power consumption | 7W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E14 |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |