LED lamp; cool white; E14; 230VAC; 470lm; 4.7W; 180°; 6500K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
DELS-GFC44P714AE21
Manufacturer: TOSHIBA LED LIGHTING
Manufacturer code: DELS-GFC44P714AE21
Product downloads
Specification for LED lamp; cool white; E14; 230VAC; 470lm; 4.7W; 180°; 6500K
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | cool white |
| Length | 78mm |
| Diameter | 45mm |
| Power consumption | 4.7W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E14 |
| Colour temperature | 6500K |
| Min. colour rendering index | 80 |