LED lamp; neutral white; GU10; 230VAC; 345lm; 4W; 38°; 4000K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
DELS-GU44004T8AE21
Manufacturer: TOSHIBA LED LIGHTING
Manufacturer code: DELS-GU44004T8AE21
Product downloads
Specification for LED lamp; neutral white; GU10; 230VAC; 345lm; 4W; 38°; 4000K
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | neutral white |
| Length | 54mm |
| Diameter | 50mm |
| Power consumption | 4W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | GU10 |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |