Knob; Ø: 36mm; Ext.thread: M10; 30mm; H: 23mm; stainless steel
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
DIN 464-M10-30-NI
Manufacturer: ELESA+GANTER
Manufacturer code: DIN 464-M10-30-NI
Product downloads
Specification for Knob; Ø: 36mm; Ext.thread: M10; 30mm; H: 23mm; stainless steel
| Body material | stainless steel |
| Height | 23mm |
| Body colour | natural |
| Diameter | 36mm |
| Thread length | 30mm |
| Type of mounting element | knob |
| External thread | M10 |
| Mechanical elements features | knurled |