Product code: EC2SB-05S15S
Manufacturer: CINCON
Manufacturer code: EC2SB-05S15S
Specification for Converter: DC/DC
Mounting SMT
Power 10W
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 87%